BackEnd Developer (praca zdalna)

Alicja Laube
MAR 16
Mazowieckie na czas określony Inżynier/Licencjat
15.04.2021 108139633

Naszym Klientem jest właściciel platformy służącej do zarządzania procesem rekrutacji online i kompleksowego zarządzania bazą kandydatów. System ten jest wykorzystywany codziennie przez ponad tysiąc firm, co czyni go najczęściej używanym systemem rekrutacyjnym w Polsce.

Zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój systemu ATS
  • tworzenie oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych technologii (ASP.NET Core, Entity Framework Core, React/Redux)
  • budowanie wydajnych i skalowalnych mikroserwisów oraz Rest API
  • współtworzenie architektury do przyjętych założeń oraz proponowanie własnych rozwiązań
  • wypracowywanie standardów tworzenia oprogramowania i wdrażanie ich do codziennej pracy zespołu
  • współpraca z innymi Deweloperami, Testerami, Front-endami, UX-designerami oraz Product-Ownerami przy budowaniu systemu eRecruite

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość C# i ASP.NET Core
  • 2 lata doświadczenia przy tworzeniu komercyjnych serwisów opartych o technologie Microsoftu
  • mile widziana znajomość ASP.NET, Entity Framework Core oraz ASP.NET MVC
  • mile widziane doświadczenie w pracy z platformą Azure
  • dobra znajomość T-SQL umożliwiająca pisanie wydajnych zapytań
  • znajomość wzorców projektowych takich jak strategia, dekorator, specyfikacja, fabryka
  • znajomość zasad SOLID
  • mile widziana umiejętność pracy z GIT
  • otwartość na naukę nowych technologii