Big Data Ekspert (praca zdalna)

Alicja Laube
MAR 19
Mazowieckie na czas określony Inżynier/Licencjat
18.04.2021 108139925

Naszym Klientem jest właściciel platformy służącej do zarządzania procesem rekrutacji online i kompleksowego zarządzania bazą kandydatów. System ten jest wykorzystywany codziennie przez ponad tysiąc firm, co czyni go najczęściej używanym systemem rekrutacyjnym w Polsce.

Zakres obowiązków

• współpraca ze zwinnym zespołem developerskim składającym się z programistów Scala i specjalistów Data Science,

• praca głównie nad rozwojem systemów rekomendacyjnych, opracowywaniem/udoskonalaniem algorytmów, poszukiwaniem nowych pomysłów, rozwiązań,

• programowanie w języku Scala na platformie Spark, przeprowadzanie Code Review,

• przeprowadzanie eksperymentów - testów A/B nowych rozwiązań

Wymagania

• Doświadczeniem w programowaniu, z czego minimum 2 lata w języku Scala na platformie Spark

• Mile widziana znajomość Azurei, Azure DevOps, Google Cloud, SQL, Docker, Kubernetes, rabbit mq