Business Analyst (remote)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
KWI 27
Łódzkie na stałe Inżynier/Licencjat
27.05.2021 108142892

Obecnie, dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji zajmującej się projektami IT dla firm z sektora handlu detalicznego, poszukujemy ambitnych Kandydatów zainteresowanych rozwojem i wdrażaniem rozwiązań opartych o najnowsze technologie.

Klient oferuje:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

Prywatną opiekę medyczną/ pakiet Luxmed finansowany w całości przez pracodawcę,

Indywidualne wsparcie Career counselor’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem,

Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji),

Udział w realizacji projektów na globalną skalę dla największych międzynarodowych firm z użyciem najnowszych rozwiązań i narzędzi technologicznych.

Zakres obowiązków

Prototypowanie i konfiguracja procesów biznesowych na platformie BPM,

Ścisła współpraca z partnerami w biznesie – mapowanie procesów, zbieranie wymagań biznesowych, prowadzenie warsztatów,

Definiowanie wymagań dot. Integracji, specyfikowaniem usług i współpracą z różnymi obszarami IT w Banku,

Współpraca z dostawcą w zakresie zamawiania i odbioru nowych funkcjonalności oraz rozwiązywania błędów platformowych,

Koordynacja testów UAT,

Bieżące wsparcie użytkowników systemów, prowadzenie szkoleń.

Wymagania

Wykształcenie wyższe (preferowane informatyka, matematyka)

Doświadczenie w obszarze projektowania oraz wdrażania procesów biznesowych na platformie BPM (bankowość, finanse, consulting IT)

Znajomość architektury systemów klasy BPM

Znajomość notacji BPMN 2.0

Znajomość języka zapytań SQL oraz relacyjnych baz danych

Znajomość JIRA, Confluence, Splunk

Mile widziana znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami

Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy

Znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.