DB2 Administrator

Rafał Zimoch
MAR 20
Niemcy na stałe Inżynier/Licencjat
19.04.2021 108139999

Masz doświadczenie jako administrator baz danych i znasz technologię DB2? Poszukujemy osób z dobrą znajomością j. angielskiego lub niemieckiego na ciekawy projekt w zakresie prac utrzymaniowych i wdrożeniowych przeprowadzanych we współpracy z klientem zagranicznym (duża firma z branży automotive). Oferujemy pracę tylko przy ciekawych, zagranicznych projektach informatycznych, więcej o nas: www.whoohoo-it.pl

Zakres obowiązków

Administracja bazą DB2 w zakresie utrzymania, odtwarzania i backupowania bazy

Obsługa zleceń tworzenia skryptów zapytań dla procedur i aplikacji na bazie DB2

Przeprowadzanie audytów środowisk produkcyjnych

Wsparcie analizy błędów w systemie

Wymagania

Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Doświadczenie w administracji bazami DB2

Znajomość administracji systemów Linux i Unix

Doświadczenie w pracach wdrożeniowych przeprowadzanych na środowisku klienta

Dobra znajomość języka SQL

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (lub j. niemieckiego)