DevOps Engineer (100% remote)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
MAJ 31
Mazowieckie na stałe Inżynier/Licencjat
30.06.2021 108140622

Obecnie, dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i wiodącego dostawcy rozwiązań rekrutacyjnych wspomagających firmy m.in. w rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy, poszukujemy Kandydata na stanowisko: DevOps Engineer.

Miejsce pracy: 100% remote/ Warszawa

Klient oferuje:

umowę o pracę lub umowę B2B

wewnętrzne szkolenia rozwojowe

możliwość pracy zdalnej 100%

opiekę medyczną

realny wpływ na kształt nowych rozwiązań infrastrukturalnych :)

Zakres obowiązków

Praca z zespołami produktowymi w celu usprawnienia procesu wytwarzania oprogramowania,

Dbanie o utrzymanie testowych oraz produkcyjnych środowisk aplikacyjnych,

Rekomendowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań infrastrukturalnych

Tworzenie oraz utrzymanie procesów CI/CD

Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

Automatyzacja infrastruktury

Wymagania

Minimum dwa lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku inżynier DevOps lub pokrewnym

Wiedza z zakresu chmury obliczeniowej oraz usług oferowanych przez MS Azure

Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows

Doświadczenie w pracy z IIS, NGINX

Doświadczenie w pracy z narzędziami: Ansible , Chef, Puppet

Doświadczenie z procesami CI/CD (Azure Devops, Jenkins, Octopus, GitHub Actions)

Znajomość jednego z narzędzi: Github , Git , Bitbucket (lub podobnego)

Umiejętność programowania

Umiejętność analitycznego myślenia

Praktyczna znajomość aspektów dotyczących bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz zagadnień sieciowych

Mile widziane

doświadczenie w pracy z Kubernetes

znajomość Docker

znajomość relacyjnych baz danych MS SQL Server, Azure SQL

znajomość stosu Prometheus – Alert Manager – Grafana

znajomość zagadnień sieciowych