DevOps Engineer

Alicja Laube
KWI 21
Dolnośląskie na czas określony Inżynier/Licencjat
21.05.2021 108142469

Nasz klient jest międzynarodowym software housem z ugruntowaną pozycją na wymagającym rynku IT w Niemczech.

Zakres obowiązków

Obsługa baz NO-SQL takich jak Amazon Aurora.

Zrządzanie funkcjami serverless (Lambda) w infrastrukturze AWS.

Konfiguracja i obsługa systemów kolejkowych (Amazon Simple Queue Service).

Wdrożenie rozwiązań Big Data opartych o Amazon EMR, Apache Hadoop, Apache Mahout.

Konfiguracja narzędzi do monitorowania rozwiązania i logów systemowych.

Wymagania

Doświadczenie w pracy ze środowiskami chmurowymi, w tym przede wszystkim z chmurą AWS

Doświadczenie w projektowaniu i automatyzowaniu natywnych technologii chmurowych, wdrażaniu aplikacji i udostępnianiu infrastruktury.

Praktyczne doświadczenie z infrastrukturą jako kodem przy użyciu narzędzi CloudFormation, Terraform lub innych.

Doświadczenie z pełnym cyklem życia oprogramowania i dostawą rozwiązań przy użyciu praktyk Agile.

Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. J. niemiecki nice to have.