Frontend Developer (mid/senior)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
LUT 18
Mazowieckie na czas określony Inżynier/Licencjat
20.03.2021 108133550

Naszym Klientem jest jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu publikującego oferty pracy, nasz Klient jest także właścicielem platformy wspierającej system do rekrutacji online, a także organizacje w pozyskiwaniu talentów, komunikacji z kandydatami i współpracy HR z biznesem.

Klient oferuje

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności (okolice 10 000 - 16 000 pln netto + VAT B2B)
  • możliwość pracy zdalnej
  • kontrakt B2B
  • ubezpieczenie medyczne
  • elastyczne godziny pracy
  • wewnętrzne działania rozwojowe
  • młody, dynamiczny i zmotywowany zespół programistów
  • możliwość pracy w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy
  • wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • wpływ na rozwiązania technologiczne
  • wpływ na produkt

Tak wygląda praca nad projektem :)

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • automatyzacja testów

Zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z zespołem w utrzymywaniu i rozwijaniu produktów
  • code review pracy innych programistów
  • wypracowywanie standardów tworzenia oprogramowania i wdrażanie ich do codziennej pracy zespołu
  • proaktywny rozwój kompetencji i zdobywanie wiedzy

Wymagania

przynajmniej 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym minimum 2 lata doświadczenia w wymaganych poniżej technologiach:

React, Redux, Redux-thunk, TypeScript, ES6+, NodeJS, Git, GitHub

MILE WIDZIANE

Azure

CI/CD

PowerShell

Bash