Frontend Developer (remote)

Monika Joniec
MAJ 18
Mazowieckie na czas określony Inżynier/Licencjat
08.07.2021 108141751

Naszym Klientem jest właściciel platformy służącej do zarządzania procesem rekrutacji online i kompleksowego zarządzania bazą kandydatów. System ten jest wykorzystywany codziennie przez ponad tysiąc firm, co czyni go najczęściej używanym systemem rekrutacyjnym w Polsce.

Budżet: 90 - 130 PLN/h (B2B)

Zakres obowiązków

Rozbudowa aplikacji webowych z użyciem Javascriptu (ES5 oraz ES6),

Wykorzystywanie biblioteki React do budowania interfejsu użytkownika,

Dbanie o responsywność aplikacji z wykorzystaniem HTML5 i CSS3,

Utrzymanie i rozwój systemów tworzonych w technologiach ASP.NET MVC,

Zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój kompetencji,

Współpraca z UX-designerami oraz Product-Ownerami przy budowaniu systemu.

Wymagania

Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

Dobra znajomość HTML5, CSS3, RWD,

Dobra znajomość JavaScript (ES5 lub ES6),

Znajomość React lub innej biblioteki / frameworka javascriptowego (Vue, Angular),

Umiejętność dzielenia się wiedzą, wysoka komunikatywność.

Umiejętność pracy z system kontroli wersji GIT oraz narzędziami Visual Studio,

Znajomość jednego z preprocesorów CSS.