Fullstack Engineer Java/Angular

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
MAR 19
Niemcy na czas określony Inżynier/Licencjat
18.04.2021 108139998

Whoohoo IT buduje całe zespoły technologiczne dla zagranicznych firm w Polsce: www.whoohoo-it.pl Możesz pracować z domu i zarabiać tak jak byś pracował w Berlinie czy Londynie :>) Budujemy właśnie nowy zespół dla dobrze prosperującej firmy IT z Niemiec. Zatrudniają obecnie międzynarodowy zespół liczący ok. 100 inżynierów, którzy tworzą modele biznesowe i rozwiązania IT jutra. Ich rozwiązania obejmują cały proces od pomysłu przez koncepcję i prototypowanie techniczne aż do gotowego na rynek produktu cyfrowego.

Zakres obowiązków

Będziesz pracować nad koncepcją i wdrożeniem różnych rozszerzeń do istniejącej aplikacji.

Wraz ze swoim zespołem opracujesz usprawnienia funkcjonalne, które odzwierciedlają wymagania klienta i przyniosą pełne korzyści.

Tworzysz, kodujesz lub modyfikujesz, testujesz i debugujesz aplikacje o różnym stopniu złożoności.

Integrujesz istniejące oprogramowanie z nowymi lub zmodyfikowanymi systemami.

Dokumentujesz proces tworzenia oprogramowania w języku angielskim.

Wymagania

Doświadczenie z następującymi technologiami: Java, J2EE (JPA, EJB), REST, SQL, JavaScript, Angular.js

Idealnie byłoby, gdybyś już pracował z co najmniej jedną z następujących technologii: Git, Maven, Oracle PL / SQL, JSF, Birt Reporting Framework, XSL / XSL FO, Flyway, JAX-RS, Linux

Doskonała umiejętność pracy w zespole

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego