Fullstack JavaScript (GIS) Developer

Alicja Laube
LIP 16
Dolnośląskie na czas określony Inżynier/Licencjat
15.08.2021 108148744

Dla naszego klienta, między narodowej korporacji budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

W ramach Innowacji i Cyfryzacji u Klienta masz szansę przetestować swoje umiejętności w ekscytującym i nowoczesnym obszarze odpowiedzialności oraz zbliżyć do siebie świat BIM i GIS.

Programowanie internetowych narzędzi geoprzetwarzania (po stronie klienta i serwera)

Rozbudowa, utrzymanie i aktualizacja istniejącego systemu GIS przedsiębiorstwa oraz automatyzacja zarządzania danymi przestrzennymi

Skonfiguruj i skonfiguruj nowe wieloużytkownikowe (geo) bazy danych

Integracja aplikacji GIS z istniejącymi systemami za pośrednictwem wspólnych interfejsów

Wymagania

Minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe jako full stack developer JavaScript (najlepiej w środowisku GIS)

Dogłębne zrozumienie baz danych (Postgre lub SQL) oraz tworzenia stron internetowych w języku JavaScript

Doświadczenie w budowaniu rozwiązań o wysokiej dostępności i wysokiej wydajności do przetwarzania strumieni danych w heterogenicznym krajobrazie systemowym (opracowania wewnętrzne / oprogramowanie standardowe, lokalnie / w chmurze)

Doświadczenie w dostarczaniu danych w architekturach zorientowanych na usługi (API)

W idealnym przypadku znajomość ArcGIS API for JavaScript lub porównywalnych platform do tworzenia map internetowych (Ulotka, Mapbox-GL, Open Layers)

Znajomość TypeScript, AngularJS i Node.js byłaby dodatkowym atutem

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (międzynarodowe środowisko pracy)