Inżynier testów

Monika Joniec
WRZ 29
Dolnośląskie na czas określony Inżynier/Licencjat
29.10.2021 108152879

Whoohoo IT buduje całe zespoły technologiczne dla zagranicznych firm w Polsce: www.whoohoo-it.pl. Możesz pracować z domu i zarabiać tak jak byś pracował w Berlinie czy Monachium :) Obecnie dla naszego klienta z Austrii poszukujemy Inżyniera Testów.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy – możliwość pracy 4 dni w tygodniu zamiast 5 dni
  • Międzynarodowe środowisko pracy z językiem angielskim jako językiem roboczym
  • Możliwości pracy mobilnej i możliwość pracy za granicą
  • Podekscytowanie pracą nad szybko rozwijającym się startupem finansowanym z serii C
  • Świetne możliwości kariery i indywidualne plany rozwoju
  • Wynagrodzenie 12K-14K i więcej w zależności od doświadczenia
  • Umowa B2B

Zakres obowiązków

  • Tworzenie szczegółowych, kompleksowych i dobrze ustrukturyzowanych planów testów i przypadków testowych
  • Ocena i analiza wyników testów
  • Wykrywanie problemów, których nie ma w specyfikacji produktu
  • Udział w codziennych prezentacjach i ścisła współpraca z menedżerami produktu w celu weryfikacji funkcji
  • Identyfikacja, rejestracja, dokumentowanie i śledzenie błędów
  • Przeprowadzanie dokładnych testów regresji po usunięciu błędów
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi (np. programistami i menedżerami produktu) w celu identyfikacji systemu wymagania

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Analityczny sposób myślenia, silna etyka pracy i dokładność
  • Doświadczenie w pisaniu zapytań SQL
  • Znajomość metodologii, narzędzi i procesów zapewniania jakości oprogramowania
  • Doświadczenie w pisaniu jasnych, zwięzłych i kompleksowych planów testów i przypadków testowych
  • Doświadczenie z Arkuszami Google
  • Doświadczenie z POSTMAN lub podobnymi narzędziami do testowania API
  • Przeglądanie specyfikacji jakościowych i dokumentacji projektowej, aby zapewnić terminowe i znaczące informacje zwrotne
  • Doświadczenia z automatyzacją testów (np. Cypress, Assertible)