IT Recruitment Consultant

Magdalena Szubzda
LIS 10
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
10.12.2021 108155355

Whoohoo to nie tylko pozytywnie brzmiąca nazwa naszej firmy. Whoohoo nawiązuje do popularnego okrzyku radości, ale jednocześnie do naszego sposobu działania. Pracujemy szybko i merytorycznie. Na każdym etapie współpracy bardzo otwarcie komunikujemy się zarówno z klientem, jak i kandydatem. I zawsze myślimy pozytywnie!

Do naszego 14-osobowego zespołu poszukujemy IT Recruitment Consultanta.

Zakres obowiązków

Twoje zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end z obszaru IT (zamieszczanie ofert, sourcing, spotkania rekrutacyjne, ofertowanie i negocjacje warunków z kandydatami)
  • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami, kontraktorami oraz klientami firmy

Wymagania

Kompetencje, których szukamy:

  • Minimum roczne doświadczenie rekrutacyjne
  • Zainteresowanie obszarem IT i nowymi technologiami
  • Bardzo dobra znajomość metod i narzędzi do wyszukiwania odpowiednich kandydatów
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole
  • Kreatywne podejście do pracy
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie min. B2
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Co możemy Tobie zaoferować?

  • Umowę o pracę, elastyczne godziny pracy oraz premie oparte o urealnione założenia
  • Świetną atmosferę w kilkunastoosobowym, zmotywowanym i zgranym zespole, który zamiast sztywnych korporacyjnych zasad preferuje zaufanie, wzajemne motywowanie i pomoc w osiąganiu wyników
  • Nowoczesne biuro w centrum miasta, ze strefą chill out
  • Narzędzia pracy takie jak: Surface, Iphone, nieograniczony dostęp do portali rekrutacyjnych i innych narzędzi pracy rekrutera
  • Rozpoczęcie weekendu w piątek o 15:00 wspólnym „borreltje”!

Nie masz zbyt dużego doświadczenia w rekrutacji dla branży IT? Nie martw się - możesz liczyć na nasze wsparcie i doświadczenie. Chętnie podzielimy się wiedzą.