Java Full Stack Developer

Monika Joniec
STY 04
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
03.02.2021 108132685

Naszym klientem jest odnosząca sukcesy międzynarodowa firma z branży e-commerce zatrudniająca w Europie ponad 3000 pracowników z obrotem ponad 800mln EUR. Firma jest liderem e-commerce na swoim rynku i zarządza kilkunastoma sklepami internetowymi. Budujemy dla nich obecnie mały zespół Developerów (na początek ok. 3 - 4 osoby), który będzie pracować zdalnie z Polski. Docelowo firma zamierza otworzyć w Polsce development center.

Oferujemy:

Wynagrodzenie pomiędzy 17 000 a 24 000 PLN na podstawie umowy B2B i odpowiednio więcej w przypadku większego doświadczenia/umiejętności

Praca zdalna.

Otwarty i przyjazny zespół specjalistów, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Zakres obowiązków

Dalszy rozwój systemu związanego z akcjami promocyjnymi w sklepach internetowych z ekscytującymi tematami z obszarów frontendu (vue.js, nuxt.js), backendu (Java), chmury (Docker) oraz baz danych.

Wdrażanie innowacyjnych funkcji i własnych pomysłów w bezpośredniej współpracy z zespołem w centrali firmy w celu zaoferowania jak najlepszego oprogramowania

Usprawnienie procesów (przepływ CI / CD i Gitlab obsługiwany przez narzędzia Atlassian, takie jak Jira i Confluence)

Optymalizacja i skalowanie systemu

Zapewnienie jakości poprzez pair programing, code reviews i unit tests

Przeprowadzanie unit tests i uwzględnianie code quality standards

Wymagania

Ukończone studia z zakresu computer science lub pokrewne

Przynajmniej 3 lata doświadczenia w technologiach takich jak Java (Spring), Vue.js lub podobnych oraz dobra znajomość technologii Jest, Git, Yarn / NPM,

Pierwsze doświadczenie w obszarach Docker / Cloudfoundry i End to End Testing

Silne umiejętności komunikacyjne w międzynarodowym zespole

Znajomość j. angielskiego na poziomie B2/C1