Junior Java Developer, Wroclaw

LIP 31
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
30.08.2019 100237545

Whoohoo jest międzynarodowym ekspertem w zakresie rekrutacji i contractingu inżynierów, specjalistów i menedżerów. Zmieniamy rynek pracy, patrząc na ludzi przez pryzmat ich osobowości. Pozwalamy kandydatom odkryć ich potencjał i wyzwolić pozytywną energię. Naszym celem jest dopasowanie właściwego człowieka, we właściwym czasie, do właściwej organizacji, co przełoży się na sukces firmy i kandydata. Nasze aktualne portfolio obejmuje klientów z branży software, inżynieria i biznes.

Do nowo tworzonego zespołu dla naszego międzynarodowego klienta szukamy we Wrocławiu Junior Java Developer.

Zakres obowiązków

W naszym nowo tworzonym zespole ds. oprogramowania logistycznego od pierwszego dnia będziesz dostarczać swoje pomysły na rozwój globalnie wdrażanych rozwiązań. Od technicznej transformacji serwerów klienckich Java do aplikacji internetowych, po koncepcyjne projektowanie i wdrażanie zupełnie nowego podejścia we współpracy z klientami, zawsze pojawiają się nowe wyzwania.

W zależności od obszaru zainteresowania, będziesz wspierał nas w rozwijaniu struktury internetowej, bibliotek lub w zakresie aktualizacji i ulepszania komponentów oprogramowania we wszystkich warstwach oprogramowania. Jeśli jeszcze nie pracowałeś z Java EE, frameworkami testowymi (JUnit, Mockito, JMeter) lub JavaScript, HTML i CSS, nauczymy Cię, jak to zrobić.

Wymagania

Pasjonujesz się programowaniem w Javie i masz doświadczenie w tworzeniu takich narzędzi, jak Git i Gradle.

Masz odpowiednie wykształcenie i posiadasz już wcześniejsze doświadczenie praktyczne w tworzeniu oprogramowania.

Zwracasz szczególną uwagę na jakość swojego kodu i poświęcasz się programowaniu na podstawie zasad czystego kodu.

Lubisz pracować w zespole i dzielić się swoją wiedzą z kolegami w języku angielskim.