Kierownik Działu Marketingu

Zuzanna Kabelska
SIE 27
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
26.09.2020 100478827

Dla naszego Klienta, firmy AB S.A., lidera wśród dystrybutorów IT i dostawców rozwiązań e-commerce w Polsce i Europie, poszukujemy doświadczonego menedżera, który będzie zarządzał działem marketingu.

Miejsce pracy: Magnice

Zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych wspierających realizację planów sprzedażowych
  • przygotowywanie planów promocyjnych i akcji marketingowych dla dostawców
  • koordynacja pracy podległego zespołu, dbałość o zaangażowanie, motywację i rozwój pracowników
  • planowanie i rozliczanie budżetów  związanych z powierzonymi projektami
  • prowadzenie negocjacji oraz zawieranie umów z dostawcami zewnętrznymi
  • ścisła współpraca z działami firmy
  • opracowywanie budżetu i planu kontroli wydatków marketingowych
  • przygotowanie kompleksowych materiałów promocyjnych i konferencyjnych oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie
  • monitorowanie rynku (trendy, działania konkurencji, nowości, kierunki rozwoju) i analizowanie danych
  • analiza efektywności wdrażanych działań
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie organizacji akcji promocyjnych i eventów;
  • kontakt z mediami branżowymi
  • współpraca przy aktualizacji stron internetowych
  • opracowanie strategii i koordynowanie działań w obszarze mediów społecznościowych;
  • koordynacja działań CSR
  • tworzenie i akceptacja layoutów wizytówek firmowych, bannerów pod stopki firmowe, papierów firmowych itp.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe; mile widziane kierunkowe (marketing, PR, komunikacja społeczna)
  • doświadczenie w branży IT mile widziane
  • minimum 5 letnie doświadczenie w dziale marketingu, w tym dwa lata na stanowisku kierowniczym (doświadczenie w zarządzaniu zespołem)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • determinacja w realizacji wytyczonych celów i komunikatywność
  • dobra znajomość współczesnych form komunikacji i nowych technologii
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielne stanowisko, możliwość proponowania swoich rozwiązań i pomysłów
  • szeroki pakiet benefitów
  • przyjazna atmosfera w pracy