Product Owner

Monika Joniec
KWI 19
Śląskie na stałe Inżynier/Licencjat
19.05.2021 108142202

Dla naszego klienta, wspierającego realizację wizji biznesowych swoich Klientów poprzez projektowanie i wdrażanie rozwiązań teleinformatycznych, poszukujemy certyfikowanego Product Ownera. Firma ta koncentruje się na projektach sieciowych, usługach chmury obliczeniowej, unified communications oraz technologiach wspierających bezpieczeństwo danych w biznesie.

Zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji typu CRM i service delivery workflow
  • Udział w nowych projektach z zakresu rozwoju oprogramowania
  • Identyfikowanie potrzeb interesariuszy
  • Przygotowywanie opisów funkcjonalności
  • Zarządzanie backlogiem produktu i współpraca z zespołem developerskim

Wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w roli Product Ownera
  • Podejście zadaniowe i nastawienie na maksymalizację wartości produktu
  • Wykształcenie wyższe inżynieryjne
  • Doświadczenie programistyczne
  • Umiejętność efektywnej i systemowej współpracy z zespołem developerskim i interesariuszami
  • Precyzyjne formułowanie wymagań oraz umiejętne przekładanie ich na user stories
  • Myślenie analityczne, orientacja na istotne detale
  • Znajomość BPMN
  • Umiejętność projektowania makiet UI
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość UX, framework-u Symfony i wzorców projektowych