Programista ASP .NET Core / C#

Magdalena Szubzda
LIP 09
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
08.08.2021 108148345

Dla naszego Klienta, młodej, dynamicznie rozwijającą się firmy, dostarczającej rozwiązania informatyczne dla inżynierów obszaru sztucznej inteligencji, z siedzibą we Wrocławiu, poszukujemy Programisty ASP .NET Core / C#.

Praca 100% zdalna.

Zakres obowiązków

Główne zadania na stanowisku Programisty ASP.NET Core / C#, to:

  • rozwój istniejącego oprogramowania (aplikacje ASP.NET Core w języku C# + React.js),
  • rozwój nowego oprogramowania (aplikacje ASP.NET Core w języku C# + React.js),
  • opracowanie rozwiązań wykorzystujących komponenty dostępne w Microsoft Azure,
  • budowa oraz modernizacja interfejsów komunikacyjnych (WebServices, REST API),
  • udział w fazie projektowania nowych funkcjonalności aplikacji odpowiadających na potrzeby biznesowe klientów, wsparcie merytoryczne dla młodszych członków zespołu,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • wyceny pracochłonności związanej z rozwojem poszczególnych elementów oprogramowania.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy następujących kwalifikacji:

  • ukończone studia informatyczne lub pokrewne (wykształcenie wyższe),
  • bardzo dobrej znajomość ASP.NET Core,
  • bardzo dobra znajomość języka programowania C#,
  • znajomość MS SQL oraz składni języka SQL,
  • znajomości React.js lub alternatywnie Angular, Vue,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość UML.

Dodatkowe atutami będą:

  • znajomość Microsoft Azure,
  • doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem platformy Microsoft Azure,
  • znajomość zagadnień związanych z integracją systemów informatycznych (SOA, SOAP, XML, JSON, API, REST API),
  • doświadczenie w integracji z operatorami płatności np. PayU, Dotpay itp.,
  • znajomość nierelacyjnych baz danych NoSQL.

Chętnie przyjmiemy do zespołu osobę:

  • sumienną i posiadającą umiejętność organizacji czasu pracy,
  • chętną i gotową do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy.

Liczymy na:

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • zaangażowanie w realizację ciekawych projektów realizowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • bezpośrednią współpracę z !rmą Microsoft,
  • rozwój w zakresie budowania rozwiązań IT z wykorzystaniem Microsoft Azure,
  • możliwość rozwoju w zakresie Sztucznej Inteligencji,
  • satysfakcję z globalnego zasięgu i ogromnej liczby użytkowników wspólnie opracowanych produktów,
  • dużą liczbę wyzwań, wsparcie i zaangażowanie całego zespołu.