Programista Testów Automatycznych (full remote)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
MAJ 20
Mazowieckie na stałe Inżynier/Licencjat
19.06.2021 108144306

Naszym Klientem jest właściciel platformy służącej do zarządzania procesem rekrutacji online i kompleksowego zarządzania bazą kandydatów. System ten jest wykorzystywany codziennie przez ponad tysiąc firm, co czyni go najczęściej używanym systemem rekrutacyjnym w Polsce.

Co możemy Ci zaoferować?

budżet rozwojowy

dofinansowanie do nauki j. angielskiego i rosyjskiego,

dostęp do firmowej biblioteki,

możliwość pracy zdalnej,

system kafeteryjny (bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.),

ubezpieczenie na życie,

prywatną opiekę medyczną,

dobrą lokalizację biura ( jak już do niego wrócimy 😉),

ogólnofirmowe i działowe eventy integracyjne,

Zakres obowiązków

pracujemy zwinnie – dostarczamy często i szybko

masz realny wpływ na kształt oraz rozwój wytwarzanych przez nas aplikacji

nie znudzisz się – gwarantujemy różnorodność i możliwość pracy z różnymi produktami

stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji

Wymagania

co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze automatyzacji testów

znajomość tematyki testów automatycznych UI/backend

chęć rozwoju w obszarze automatyzacji

Doświadczenia w:

w automatyzacji aplikacji webowych - UI

w automatyzacji backend (API)

Praktycznej znajomości:

Selenium WebDriver

języka C#

zasad programowania obiektowego

Page Object Pattern

języka SQL

zagadnień związanych z zapewnianiem jakości

 Ogólnej znajomości (lub chęci lepszego poznania):

Visual Studio

dowolnego frameworka do zarządzania testami np.: NUnit, xUnit, MSTest, JUnit etc.

dowolnego frameworka do logowania np.: NLog

systemu kontroli wersji git

z zakresu działania aplikacji webowych

platformy .net

metodyk Agile np.: SCRUM

 Mile widziane podstawy:

Selenium Grid

Testów wydajnościowych

Testowania aplikacji mobilnych

Continuous Integration & Continuous Delivery