Python Software Developer

Izabella Juwa
SIE 17
Dolnośląskie na czas określony Inżynier/Licencjat
03.10.2021 108145617

Naszym klientem jest wiodący producent oprogramowania do zarządzania flotą samochodów (Fleet management/ car sharing). W siedzibie firmy w Berlinie zatrudnionych jest ponad 70 inżynierów, którzy stale rozwijają nowe funkcje. Firma rozbudowuje swój zespół we Wrocławiu i szuka nowej osoby na stanowisko Python Software Developer.

Zakres obowiązków

  • opracowywanie i nadzór nad modułami programowymi do Fleet Software management+(Python)
  • obsługa proces rozwoju: od analizy wymagań poprzez projekt, wdrożenia i wykonania testów oprogramowania
  • aktywne poszukiwanie rozwiązań utrzymujące niezawodność aplikacji we współpracy z klientami i partnerami biznesowymi
  • opracowywanie koncepcji i architektury podsystemów

Wymagania

  • + 4 lata doświadczenia
  • bardzo dobra znajomość Phyton
  • doświadczenie w pracy z REST Services, MS SQL Server oraz Webservices
  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu Web-Frontends (HTML5, CSS, Javascript
  • samodzielność, dobra organizacja, nastawienie na rezultat
  • znajomość języka angielskiego