React Developer (remote)

Alicja Laube
STY 03
Dolnośląskie na czas określony Inżynier/Licencjat
02.02.2022 108158286

Dla naszego klienta, lidera na rynku rekrutacji cyfrowej, poszukujemy osoby na stanowisko Frontend (React) Developer

Zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji tworzących portal
  • Współpraca z innymi zespołami w tym z projektantami i architektami
  • Projektowanie rozwiązań z uwzględnieniem kontekstu biznesowego
  • Mentoring i dzielenie się doświadczeniem z członkami gildii frontendowej
  • Przeprowadzanie code review
  • Pair programming

Wymagania

  • Doświadczenie 4+ lat jako Programista / Programistka Frontend
  • Znajomość React, Redux, Redux-thunk
  • Znajomość ES6+, TypeScript
  • Doświadczenie z webpack
  • Doświadczenie z NodeJS (express.js, React SSR, next.js)
  • Znajomość wzorców redux, flux
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • CSS-in-JS i preprocesory (SASS, LESS)HTML
  • Frameworki do testowania np. Jest
  • GIT i GitHub
  • Doświadczenie w byciu mentorem dla młodszych stażem współpracowników
  • Doświadczenie w koordynacji prac technicznych nad produktem/obszarem produktowym