Sales Manager (branża rekrutacyjna)

Magdalena Szubzda
CZE 06
Dolnośląskie na stałe Magister
06.07.2022 108164010

Whoohoo to nie tylko pozytywnie brzmiąca nazwa naszej firmy. Whoohoo nawiązuje do popularnego okrzyku radości, ale jednocześnie do naszego sposobu działania. Pracujemy szybko i merytorycznie. Na każdym etapie współpracy bardzo otwarcie komunikujemy się zarówno z klientem, jak i kandydatem. I zawsze myślimy pozytywnie!

Zakres obowiązków

  • Kierowanie 4-osobowym zespołem Account Managerów, rozwijanie i wspieranie ich kompetencji,
  • Współtworzenie strategii w dynamicznym otoczeniu biznesowym,
  • Analiza oraz weryfikacja efektów pracy zespołu,
  • Ścisła współpraca z managementem,
  • Samodzielne pozyskiwanie zagranicznych klientów oraz projektów rekrutacyjnych w obszarze IT.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży, minimum 3-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem handlowców, mile widziane doświadczenie w branży IT,
  • Biegle komunikujesz się w języku angielskim, j. niemiecki mile widziany,
  • Wyróżniają Cię wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Masz łatwość w pozyskaniu klienta biznesowego,
  • Posiadasz umiejętność organizacji czasu pracy.

Co możemy Tobie zaoferować?

  • Umowę o pracę, elastyczne godziny pracy oraz premie oparte o urealnione założenia,
  • Świetną atmosferę w kilkunastoosobowym, zmotywowanym i zgranym zespole,
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia, ze strefą chill out,
  • Narzędzia pracy takie jak: samochód służbowy, Surface, Iphone.