Salesforce Frontend Developer

Monika Joniec
STY 14
Mazowieckie na stałe Inżynier/Licencjat
13.02.2021 108133525

Szukamy Frontend Developera z pasją do e-commerce i doświadczeniem w Salesforce Commerce Cloud B2C! Naszym klientem jest międzynarodowa firma zajmująca się cyfryzacją, agencja łącząca kreatywność, technologię i dane. Tworzą i przyspieszają cyfryzację rzeczywistości, zapewniając doświadczenia, których oczekują klienci.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia/umiejętności
  • Praca zdalna w elastycznym wymiarze godzin
  • System emerytalny
  • Możliwości dalszego rozwijania swoich umiejętności poprzez szkolenia i certyfikaty
  • Bezpłatne szkolenie Bootcamp dwa razy w tygodniu

Zakres obowiązków

Jako Salesforce Frontend Developer będziesz opracowywać szablony sklepów internetowych dla przedsiębiorstw.

Nie jest Ci obca bezpośrednia współpraca z klientami w celu zbudowania najlepszego rozwiązania i zapewnienia najlepszej pracy razem ze swoim zespołem.

Będziesz współpracować z kolegami z różnych dziedzin, od projektantów po architektów rozwiązań.

Wymagania

Co najmniej 2-letnie doświadczenie w projektach Salesforce Commerce Cloud B2C

Potwierdzona praktyką wiedza w zakresie HTML, JavaScript i CSS/Sass

Wcześniejsze doświadczenie z Node JS/Express JS

Znajomość PHP, JSP, Mustache, Handlebars

Doświadczenie w optymalizacji Page Speed

Dobra znajomość Accessibility

Znajomość języka angielskiego B2/C1