SEM E-Commerce Manager z j. niemieckim

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
LUT 07
Mazowieckie na stałe Magister
08.03.2020 100286960

Naszym Klientem jest firma z niemieckim kapitałem działająca w branży e-commerce.

Przedsiębiorstwo posiada dwa odziały (Monachium oraz Warszawa).

Oferujemy:

  • Przyjazny zespół i swobodną atmosferę pracy,
  • Ambitne zadania i możliwość realnego wpływu na rozwój firmy,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Home-Office jeden dzień w tygodniu 😊
  • Przerwę na lunch wliczoną w czas pracy,
  • Możliwość realizacji wybranych szkoleń,
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej LUX-MED, pozwalający zadbać o zdrowie,
  • 8-godzinny dzień pracy bez nadgodzin, ponieważ szanujemy Twój czas wolny

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii, wdrażanie i koordynowanie kampanii marketingowych PPC,
  • Dobór oraz analiza słów kluczowych w języku niemieckim,
  • Monitorowanie i systematyczne zwiększanie efektywności prowadzonych kampanii marketingowych poprzez optymalizację kampanii,
  • Testowanie nowych strategii kampanii oraz rozwiązań,
  • Doradztwo w zakresie strategii reklamowych, trendów i budżetów,
  • Bieżąca analiza wyników pod kątem osiągnięcia wyznaczonych celów,
  • Analiza i interpretacja kluczowych wskaźników efektywności kampanii,
  • Przygotowywanie raportów analitycznych i raportowanie rezultatów

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2 – warunek konieczny
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z tworzeniem, prowadzeniem i optymalizacją kampanii marketingowych PPC (np. Google AdWords),
  • Biegła znajomość programu MS Excel,
  • Samodzielność,
  • Znajomość rynku reklamy internetowej,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne,
  • Zaangażowanie, sumienność i profesjonalizm,
  • Chęć poszerzania swojej wiedzy i uczestnictwa w szkoleniach online