Senior Angular Developer

Rafał Zimoch
CZE 30
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
30.07.2021 108147710

Whoohoo oferuje ambitne i różnorodne zadania w innowacyjnej, zagranicznej firmie z branży software. Będziesz pracować w otwartym, zwinnym zespole i we współpracy z międzynarodowymi partnerami. Naszymi klientami są zarówno start-upy jak również duże firmy niemieckie i europejskie. Dzięki temu czerpiesz korzyści z pracy dla zagranicznego klienta jednocześnie pracując z domu (remote project). Oferujemy kreatywną atmosferę pracy, otwarte struktury komunikacji oraz współpracę opartą na partnerstwie.

Zakres obowiązków

Jako Senior Angular Developer samodzielnie rozwiązujesz zróżnicowane zadania programistyczne, jesteś analitykiem, programistą i menedżerem jakości w jednej osobie. W zależności od tego, czego wymaga projekt lub projekty i życzenia klienta, będziesz w stanie rozpoznać, które kroki są właściwe. Jeśli lubisz złożone projekty i lubisz zajmować się rozwiązaniami IT, możesz być odpowiednim kandydatem na to wymagające stanowisko u nas.

Twoje zadania:

Koncepcja, i implementacja różnych rozwiązań programistycznych

Udział w kształtowaniu przyszłej architektury IT w ramach ciekawych projektów transformacyjnych

Rozwój interfejsów do naszych systemów chmurowych i partnerów zewnętrznych

Automatyzacja i cyfryzacja procesów zamówień w celu bezpośredniego wsparcia biznesu

Wymagania

Bardzo dobra znajomość JavaScript (Angular 11)

Pewna obsługa systemów wersjonowania, takich jak GIT

CSS 3, HTML 5

Solidna znajomość podstawowych technik i paradygmatów tworzenia stron internetowych, takich jak AJAX i REST, interakcje i protokoły klient-serwer, a także typowe zagrożenia bezpieczeństwa i ich możliwe mechanizmy migracji

Doświadczenie w pracy z ekosystemem Node.JS

Doświadczenie z aplikacjami jednostronicowymi (vue, reaguj)

Umiejętności miękkie:

Znajomośćj. angielskiego

Umiejętność pracy w zespole, ponieważ wymagany jest udział w międzynarodowym zespole programistycznym

Zwinne podejście projektowe według SCRUM