Senior Java Developer (Remote)

Rafał Zimoch
LIS 03
Dolnośląskie na stałe MBA
03.12.2020 108130813

Naszym klientem jest odnosząca sukcesy międzynarodowa firma z branży e-commerce zatrudniająca w Europie ponad 3000 pracowników z obrotem ponad 800mln EUR. Firma jest liderem e-commerce na swoim rynku i zarządzas kilkunastoma sklepami internetowymi. Budujemy dla nich obecnie mały zespół Developerów (na początek ok. 3 - 4 osoby), który będzie pracować zdalnie z Polski. Docelowo firma zamierza otworzyć w Polsce development center.

Oferujemy:

Wynagrodzenie pomiędzy 17 000 a 24 000 PLN na podstawie umowy B2B a w przypadku większego doświadczenia/ umiejętności odpowiednio więcej.

Praca Zdalna,

Otwarty i przyjazny zespół specjalistów, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Nie trać czasu i wyślij swoje aktualne CV za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”

Przedstawię Cię bezpośrednio klientowi i będę Cię wspierał przez cały proces.

Jeśli nie pasujesz w 100% do tego profilu, a interesuje Cię nowe stanowisko w branży IT, daj znać.

Skontaktuję się z Tobą, aby omówić Twoje zawodowe plany!

Zakres obowiązków

Projekty informatyczne od projektu do wdrożenia oprogramowania w językach JVM takich jak Java czy Kotlin w środowisku Spring

Koncepcja i dalszy rozwój zaawansowanych aplikacji do obsługi naszych procesów biznesowych związanych ze sprzedażą wysyłkową

Wykorzystanie i rozwój nowych technologii, takich jak MongoDB

Ekscytujące działania zarówno w chmurze, jak i lokalnie

Aktualne narzędzia programistyczne na najlepszym sprzęcie (Windows, Mac, Linux)

Wymagania

Min. 5 lat doświadczenia zawodowego jako Java Developer

Bardzo dobre umiejętności programowania w Javie, najlepiej w Spring Framework (Spring-Boot)

Doświadczenie w pracy z interfejsami SQL, noSQL i REST

Dobra znajomość różnych baz danych (Oracle, MongoDB)

Doświadczenie i sposób myślenia dla zwinnego środowiska zespołowego (Scrum, Kanban)

Motywacja i inicjatywa oraz dbałość o czysty kod

Doświadczenie w projektach migracji dużych zbiorów danych