Senior Java Developer

Alicja Laube
SIE 31
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
30.09.2021 108149511

Naszym klientem jest wiodący producent oprogramowania do zarządzania flotą samochodów (fleet management/ car sharing). W siedzibie firmy w Berlinie zatrudnionych jest ponad 70 inżynierów, którzy stale rozwijają nowe funkcje.

Oferujemy:

Wynagrodzenie ok 130- 140 PLN/h na podstawie umowy B2B lub więcej jeśli masz takie doświadczenie.

Całkowicie zdalna praca.

Otwarty i przyjazny zespół specjalistów, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Zakres obowiązków

Projektujesz i wdrażasz specyficzne dla klienta rozwiązania, koncentrując się na back-end, wraz z kolegami w małym zespole Scrum,

Będziesz wspólnie opracowywać istniejące i nowe aplikacje oprogramowania,

Będziesz wspierać analizę wymagań, a także ocenę wykonalności i kosztorys,

Wymagania

Masz już przynajmniej 4-5 lat komercyjnego doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji Java 8 oraz masz przynajmniej podstawową znajomość języka SQL,

Znajomość Spring Framework, w tym Spring Boot, Git, Maven / Ant, OAuth2 / JWT i SonarQube są mile widziane,

Twój sposób pracy jest niezależny, ustrukturyzowany, zorientowany na wyniki i analityczny,

Bardzo dobra znajomość języka języka angielskiego,