Senior .NET Developer, remote

Martyna Mendyka
WRZ 14
Dolnośląskie na czas określony Inżynier/Licencjat
14.10.2020 108127073

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa organizacja non-profit, która blisko współpracuje z ONZ i zarządza pracą ponad 8 000 woluntariuszy w ponad 100 krajach.

Miejsce pracy: 100% remote

Projekt jest na chwilę obecną ograniczony czasowo na okres ok. 30 dni. z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Wynagrodzenie: 1000 - 1300 PLN dziennie

Zakres obowiązków

Obecnie planujemy wdrożyć projekt z wykorzystaniem Logic Apps:

- Zautomatyzowane przydzielanie użytkowników do Azure Active Directory (i planowane w przyszłości w B2C) za pomocą Graph API, zapisywanie danych w bazie danych i udostępnianie użytkowników w Salesforce. Ten zakres pracy obejmuje również tworzenie interfejsu do wprowadzania danych przez użytkownika.

- Wysyłanie danych (on-premise) wolontariuszy do Salesforce.

- Wysyłanie informacji o użytkowniku do platform edukacyjnych (takich jak Coursera itp.).

- Udostępnianie danych głównych za pośrednictwem interfejsu API z możliwością wysyłania danych przyrostowych (delta) przy użyciu kolejki Azure do zatwierdzenia.

Niektóre aplikacje są już w produkcji i wymagają optymalizacji, szczególnie w zakresie procedur obsługi wyjątków i optymalizacji logiki w zakresie synchronizacji danych delta, a także optymalizacji wydajności.

Wymagania

Przynajmniej kilkuletnie doświadczenie i samodzielność w obszarze Azure LogicApps, Azure Functions, Azure Queue, Azure Data Catalog, Azure B2C, Graph API, SQL queries

Płynny angielski