Senior Software Engineer UI Framework

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
MAR 19
Niemcy na czas określony Inżynier/Licencjat
18.04.2021 108139996

Budujemy nieduży zespół, który będzie pracował zdalnie w międzynarodowym zespole dla klientów w Niemczech (projekt w j. angielskim). Naszym klientem jest firma świadczącą usługi IT, która pomoaga cyfryzować przemysł. Dzięki zwinnym procesom, płaskiej strukturze i innowacyjnemu podejściu budują Przemysł 4.0 w oparciu o różne technologie IT dla klientów w różnych branżach. Tworzą oprogramowanie do zarządzania utrzymaniem złożonych systemów technicznych. Wdrażają nowe rozwiązania, obsługują i wspierają systemy informatyczne, a jeśli brakuje czegoś odpowiedniego na rynku, rozwijają własne produkty.

Zakres obowiązków

Tworzenie frontendu z TypeScript

Tworzenie backendu w Javie

Koncepcja techniczna, development i utrzymanie openJET frameworks i innych produktów w zwinnym środowisku programistycznym

Wspieranie klientów w obsłudze i rozwoju produktów.

Wymagania

Masz ukończone studia z obszaru informatyki, informatyki biznesowej lub podobne

Masz wieloletnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu UI interfejsów internetowych (TypeScript / JavaScript)

Masz doświadczenie w zakresie architektury oprogramowania i wzorców projektowych

Znasz popularne narzędzia programistyczne (np. Eclipse, Sonar, Maven ...)

Angular / IONIC, JSON, REST i SQL nie są dla Ciebie słowami obcymi

Znajomość aplikacji Swing (starszych systemów), bezpieczeństwa IT i JEE jest dodatkowym atutem