Software Engineer C# .NET

Monika Rodziewicz
MAR 19
Niemcy na czas określony Inżynier/Licencjat
18.04.2021 108139995

Whoohoo IT buduje całe zespoły technologiczne dla zagranicznych firm w Polsce: www.whoohoo-it.pl Możesz pracować z domu i zarabiać tak jak byś pracował w Berlinie czy Londynie :>) Budujemy właśnie nowy zespół dla dobrze prosperującej firmy IT z Niemiec. Zatrudniają obecnie międzynarodowy zespół liczący ok. 100 inżynierów, którzy tworzą modele biznesowe i rozwiązania IT jutra. Ich rozwiązania obejmują cały proces od pomysłu przez koncepcję i prototypowanie techniczne aż do gotowego na rynek produktu cyfrowego.

Zakres obowiązków

Rozwój i projektowanie rozwiązań opartych na technologiach Microsoft

Rozbudowa i optymalizacja istniejących złożonych portali i aplikacji biznesowych w branży farmaceutycznej

Wdrożenie, chmura internetowa, rozwiązania hybrydowe i lokalne

Projektowanie, automatyzacja i wykonywanie strategii i przypadków testowych

Udział w tworzeniu koncepcji i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz wnoszeniu własnych pomysłów

Udział w zwinnych zespołach SCRUM / DevOps

Wymagania

Doświadczenie w pracy z technologiami internetowymi takimi jak React, Angular, TypeScript, WebPack, NodeJs, Redux, REST

Dogłębna znajomość programowania w technologiach Microsoft, takich jak C #, .Net

Doświadczenie w pracy z Visual Studio 2019/2015 / Code

Znajomość zwinnych metodologii projektów (SCRUM, Planning Poker, Sprint Planning)

Myślenie analityczne i zorientowane na rozwiązania oraz ustrukturyzowany i pragmatyczny sposób pracy

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego