Specialista ds. Integracji

Izabella Juwa
PAŹ 04
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
03.11.2021 108153130

Dla naszego klienta, jednej z największej firmy logistycznej zajmującej się krajowym i międzynarodowym transportem drogowym, transportem intermodalnym, spedycją morską i lotniczą poszukujemy specjalisty ds. integracji.

Zakres obowiązków

  • Udział w procesie sprzedażowym: analiza oczekiwań klientów, spotkania dotyczące IT na etapie przetargów, ankiety i kwestionariusze dotyczące obszarów IT
  • Samodzielne wdrażanie standardowych integracji z klientami (standard GS1 Raben): przekazanie dokumentacji i omówienie jej z klientem, konfigurowanie komunikatów, asysta przy konfiguracji klienta, testowanie techniczne i wsparcie testów użytkowników, mapowanie procesów do komunikatów i ewentualne zgłoszenie dodatkowych procedur do IT
  • Koordynowanie niestandardowych integracji: ustalenie zakresu oraz możliwości technicznych, opisanie dokładnych założeń do developerów w IT, wsparcie w testach użytkowników, przygotowanie dokumentacji po wdrożeniowej
  • Koordynowanie integracji w projektach e-com: rozwój narzędzi do integracji z platformami sklepowymi, kurierami oraz wdrażania e-com dla obecnych i nowych klientów
  • Rozwój standardowych komunikatów GS1.
  • Współpraca z zespołami biznesowymi oraz developerami IT (zadania z pogranicza IT i biznesu, ułatwianie komunikacji)
  • Utrzymywanie relacji z klientami w obszarze IT

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze integracji systemowych
  • Mile widziane doświadczenie w logistyce i znajomość WMS
  • Doświadczenie w koordynowaniu prac projektowych
  • Samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego mimimum na poziomie B2
  • Praca w biurze Raben, lokalizacje – Robakowo (preferowana), Stryków, okolice Warszawy, Ruda Śląska, Sosnowiec