Specjalista ds. integracji EDI

Zuzanna Kabelska
MAR 17
Wielkopolskie na stałe Inżynier/Licencjat
16.04.2021 108139799

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy aktualnie osoby, która posiada doświadczenie w integracji EDI oraz rozwoju systemów IT.

SPECJALISTA DS. INTEGRACJI EDI

Miejsce pracy: Gądki / woj. Wielkopolskie

Zakres obowiązków

  • Realizacja projektów dotyczących wymiany danych w Grupie
  • Integracja EDI z klientami zewnętrznymi oraz systemami wewnętrznymi
  • Strojenie wydajnościowe procedur SQL i zapytań do baz danych
  • Testowanie procesu wymiany danych pomiędzy systemami
  • Wypracowywanie standardu dla wprowadzanych rozwiązań informatycznych w obszarze magazynowym
  • Rozwój informatycznego systemu magazynowego (WMS)
  • Uczestnictwo w spotkaniach i telekonferencjach prowadzonych w j. angielskim
  • Rozwój oprogramowania – 70% czasu pracy, testy i naprawa błędów – 10%, spotkania z biznesem – 10%, dokumentacja techniczna – 10%

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki informatyczne
  • Znajomość technologii wymiany danych elektronicznych (EDI)
  • Znajomość struktury dokumentów XML, standardów GS1, EDIFACT, a także SQL oraz PL/SQL
  • Znajomość baz Oracle mile widziana
  • Doświadczenie w rozwoju systemów IT (znajomość systemów logistycznych WMS będzie atutem)
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań opartych na EDI
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziane doświadczenie w konfiguracji webservice oraz w pracy z systemami operacyjnymi z rodziny UNIX

OFERTA

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zapewnione szkolenia wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, karta sportowa, upominki okolicznościowe)
  • Przyjazne środowisko pracy