Specjalista ds. integracji

Monika Joniec
KWI 26
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
27.05.2021 108142840

Whoohoo ma obecnie 24 oddziały zlokalizowane w 4 krajach i zatrudnia 4000 osób. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy w Europie niedawno otworzyliśmy nasze wewnętrzne Centrum Doskonałości IT we Wrocławiu. Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty ds. integracji. Na tym stanowisku zaprojektujesz kompleksowe rozwiązania integracyjne, które pomogą naszym klientom w cyfrowej transformacji.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie wdrożenia rozwiązań integracyjnych poprzez łączenie się z zespołami wewnętrznymi, stronami trzecimi i dostawcami
  • Monitorowanie strategii integracji w ramach architektury cyfrowej
  • Przełożenie cyfrowej wizji i strategii na solidny plan działań na rzecz integracji
  • Opracowanie elastycznej i przyszłościowej wizji integracji oraz docelowej architektury w ramach dynamicznej i złożonej organizacji
  • Doradztwo i wdrażanie nowych i istniejących technologii integracyjnych
  • Zapewnienie wsparcia dla złożonych problemów na poziomie biznesowym i technicznym, aby ułatwić podejmowanie decyzji

Wymagania

  • Doświadczenie w łączeniu systemów za pośrednictwem platform integracyjnych
  • Doświadczenie w projektowaniu API i znajomość zarządzania API
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość wzorców, technologii i koncepcji integracji
  • Znajomość pojęć i technologii chmurowych
  • Znajomość rozwoju oprogramowania jest dodatkowym atutem
  • Doświadczenie z platformą MuleSoft Anypoint i API Management to plus
  • Doświadczenie z Agile/DevOps/SAFE jest dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka Angielskiego