Specjalista ds. IT

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
PAŹ 29
Śląskie na stałe Inżynier/Licencjat
28.11.2019 100267675

Nasz Klient jest wiodącym producentem lusterek samochodowych oraz zbiorników do systemów spryskiwaczy szyb w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników systemu klasy ERP oraz powiązanych systemów IT,
  • analiza procesów oraz możliwości ich usprawniania,
  • kontakt z dostawcami i klientami w sprawach związanych z EDI,
  • tworzenie instrukcji oraz przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu obsługiwanych aplikacji,
  • współpraca z korporacyjnym zespołem IT w Hiszpanii,
  • rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników pod kątem IT.

Wymagania

  • znajomość działania systemów oraz procesów zmapowanych w systemach klasy ERP (mile widziana znajomość BPCS),
  • umiejętność tworzenia zapytań SQL,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy z klientami i dostawcami sektora Automotive,
  • mile widziana znajomość systemów Windows Server, Windows 10,
  • dyspozycyjność.