Specjalista ds. rekrutacji IT (Wrocław)

Franek Szewczyk
WRZ 07
Dolnośląskie na stałe Magister
07.10.2021 108143098

W związku z rozwojem Whoohoo w Polsce poszukujemy do naszej siedziby we Wrocławiu osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji IT

Zakres obowiązków

  • samodzielna i całościowa realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie (gównie w branży IT)
  • weryfikacja nadesłanych aplikacji, wstępna selekcja kandydatów
  • poszukiwanie Kandydatów metodą direct search
  • rozmowy z wybranymi Kandydatami oraz sporządzanie profili rekrutacyjnych

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji (w branży IT)
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • proaktywne podejście i inicjatywa w pozyskiwaniu kandydatów
  • poczucie humoru, otwartość w relacjach z ludźmi i automotywacja