Specjalista ds. symulacji i modelowania procesów logistycznych

Zuzanna Kabelska
KWI 12
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
12.05.2021 108139058

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy osoby doświadczonej w opracowywaniu symulacji i modeli procesów logistycznych, która chciałaby podjąć ciekawe wyzwanie zawodowe i sprawdzić się nowej w roli.

SPECJALISTA DS. SYMULACJI I MODELOWANIA PROCESÓW LOGISTYCZNYCH

Miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów na bazie narzędzi typu FlexSim
  • Zmapowanie wszystkich obecnych lokalizacji/ magazynów/ procesów/ klientów
  • Wirtualne, oparte na twardych danych poszukiwanie najbardziej optymalnych ustawień procesu oraz wskazywanie potencjalnych oszczędności, wąskich gardeł, szans
  • Wirtualna weryfikacja potencjalnych szans związanych z zastosowaniem automatyzacji
  • Udział w budowaniu wewnętrznych bibliotek dla obiektów symulacyjnych
  • Analiza i reorganizacja procesów logistycznych
  • Wirtualna weryfikacja wszelkich nowych rozwiązań/ nowinek – ich przydatności i zasadności zakupu
  • Tworzenie wirtualnych modeli magazynów dla nowych, potencjalnych Klientów wraz z propozycją najbardziej optymalnego procesu (poparte twardymi danymi z FlexSim)

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze modelowania i symulacji procesów logistycznych
  • Znajomość programów typu FlexSim lub pokrewnych jest wymogiem koniecznym
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ekonomiczne, logistyka, transport
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym (min.B2)
  • Obsługa MS Excel i MS PowerPoint w stopniu zaawansowanym
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne – prowadzenie szkoleń, moderowanie warsztatów doskonalących
  • Wysoko rozwinięte zdolności menedżerskie, logicznego myślenia, umiejętność analizy i syntezy danych
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w Polsce

OFERTA

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Dużą samodzielność i możliwość realizowania pomysłów w obszarze logistyki
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenia, kafeteryjny system benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Wysoka kultura organizacyjna oraz przyjazna atmosfera w zgranym i profesjonalnym zespole