Specjalista Systemów Informatycznych / Osła

Zuzanna Kabelska
MAR 17
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
16.04.2021 108139785

Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy aktualnie Specjalisty Systemów Informatycznych. Jeśli posiadasz doświadczenie (lub jesteś świeżo po studiach informatycznych) w obszarze wsparcia IT, znasz SQL lub bazy Oracle - ta oferta może być dla Ciebie interesująca.

SPECJALISTA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Miejsce pracy: Osła koło Bolesławca / woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków

  • Po zaliczeniu pakietu szkoleń wstępnych, osoba na tym stanowisku, będzie wewnętrznym ekspertem w zakresie wdrażania i działania systemu WMS/WCS - co oznacza także bieżącą pomoc dla użytkowników systemu
  • Rozwiązywanie problemów, a także identyfikowanie błędów i nieefektywnych przepływów pracy w systemie
  • Wsparcie dla zespołów wdrażających zmiany w systemie
  • Zaangażowanie w naukę procesów wdrożenia nowych rozwiązań

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie wsparcia IT lub podobnego
  • Wykształcenie wyższe, najchętniej informatyczne
  • Otwartość na nowinki techniczne
  • Efektywna komunikacja oraz umiejętności rozwiązywania problemów informatycznych.
  • Znajomość platform IT (SQL / Oracle)
  • Chęć nauki i przyswajania nowej wiedzy
  • Otwartość i umiejętność dzielenia się wiedzą ze współpracownikami
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do pracy zmianowej, w tym w soboty

OFERTA

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie z branży logistycznej
  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym ciepłe posiłki na miejscu