System Administrator

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
KWI 13
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
13.05.2021 108141556

Naszym Klientem jest globalna firma medyczna, oferująca produkty i usługi do dializy, leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego. Firma liczy ponad 50 oddziałów rozmieszczonych na całym świecie. Dodatkowo, jest to także dostawca usług IT - wspiera międzynarodowych klientów za pomocą niestandardowych aplikacji.

Klient Oferuje

Umowa B2B / umowa zlecenia,

Możliwość realizacji własnych pomysłów w niekorporacyjnej atmosferze,

Świetna współpraca i duch dzielenia się wiedzą,

Praca w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Wrocławia,

Doskonała kultura pracy zespołowej i przyjazna atmosfera.

Zakres obowiązków

Prowadzenie mini projektów (maksymalnie 10 projektów PD),

Implementacje FollowPrint w różnych lokalizacjach,

Przenoszenie drukarek na centralne serwery druku,

Inne projekty związane z drukowaniem,

Zapewnienie SLS i TLS na tematy związane z drukowaniem,

Wsparcie projektu SAP Printing na poziomie operatorskim.

Wymagania

Administracja serwerem Windows,

Znajomość PrinTaurus do zarządzania drukarkami,

Znajomość MyQ dla rozwiązań FollowPrint,

Doświadczenie w zarządzaniu projektami,

Dobry poziom umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim (w mowie i piśmie),

Zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne,

Precyzyjny i sumienny sposób pracy.