System/Project Engineer

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
KWI 13
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
13.05.2021 108141537

Naszym Klientem jest globalna firma medyczna, oferująca produkty i usługi do dializy, leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego. Firma liczy ponad 50 oddziałów rozmieszczonych na całym świecie. Dodatkowo, jest to także dostawca usług IT - wspiera międzynarodowych klientów za pomocą niestandardowych aplikacji.

Klient Oferuje

Umowa B2B,

Możliwość realizacji własnych pomysłów w niekorporacyjnej atmosferze,

Świetna współpraca i duch dzielenia się wiedzą :)

Praca w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Wrocławia,

Doskonała kultura pracy zespołowej i przyjazna atmosfera.

Zakres obowiązków

Koordynacja działań współpracowników w różnych lokalizacjach, wsparcie podczas instalacji rozwiązania,

Dokumentacja bazy danych aktywów i lokalizacji, utrzymanie istniejących baz danych,

Prowadzenie spotkań z lokalnymi zespołami w różnych lokalizacjach (APAC, EMEA, LATAM),

Poszukiwanie rozwiązań problemów wspólnie z producentem aplikacji,

Koordynowanie właściwego doboru sprzętu serwerowego zgodnie z wymaganiami,

Terminowe udzielanie odpowiedzi na pytania techniczne dotyczące instalacji.

Wymagania

Administracja serwerem Linux (oparty na Debianie) - podstawowe polecenia Linux (Ubuntu / Debian) do montowania, sieci, systemu plików, procesów i usług,

Podstawowa wiedza o sieci: administrowanie routerem (protokół NetFlow),

Znajomosć VMware, vSphere i Hyper-V,

Podstawowa wiedza na temat konfiguracji przełącznika, jak ustawić port SPAN / Mirror,

Zrozumienie środowisk wirtualnych (ESXI / HyperV),

Podstawy cyberbezpieczeństwa (routing, IDS, kontroler domeny, NTP, CDN, IPv4, DNS),

Umiejętności rozwiązywania problemów z kartą sieciową,

Chęć uczenia się obsługi nowych środowisk i narzędzi, np. Lastline, LeanIX,

Gracz zespołowy, który lubi wnosić wkład i czerpać korzyści z pracy w międzynarodowym zespole,

Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie / piśmie), niemieckim będzie dodatkowym atutem.