Tester Aplikacji Mobilnych (remote)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
MAR 16
Mazowieckie na stałe Inżynier/Licencjat
15.04.2021 108139698

Naszym Klientem jest właściciel platformy służącej do zarządzania procesem rekrutacji online i kompleksowego zarządzania bazą kandydatów. System ten jest wykorzystywany codziennie przez ponad tysiąc firm, co czyni go najczęściej używanym systemem rekrutacyjnym w Polsce.

OFERUJEMY:

wpływ na wybór narzędzi i technologii,

wpływ na rozwiązania technologiczne

wpływ na produkt,

możliwość pracy zdalnej,

elastyczny czas pracy,

służbowy telefon do użytku prywatnego,

firmowa biblioteka,

dodatkowe świadczenia socjalne,

program rekomendacji pracowników,

inicjatywy dobroczynne,

wewnętrzne działania rozwojowe.

Zakres obowiązków

Potencjalny Kandydat docelowo współpracowałby z zespołem opiekującym się aplikacjami mobilnymi (Android i iOS).

  • tworzenie i rozwój testów do aplikacji mobilnej
  • wsparcie zespołu w weryfikacji i utrzymywaniu jakości implementowanych funkcjonalności i rozwiazań
  • codzienna praca zgodnie z AGILE: wraz z developerami, testerami i architektami będziesz tworzył/a i rozwijał/a nasze systemy.

Wymagania

  • 4 lata doświadczenia zawodowego w tym minimum 2 lata doświadczenia w automatyzacji natywnych aplikacji mobilnych – (UI)
  • doświadczenie w automatyzacji backend (API)
  • praktyczna znajomość Appium (lub Selenium)
  • praktyczna znajomość języka C# i zasad programowania obiektowego
  • znajomość Page Object Pattern
  • ogólna znajomość systemów Android, iOS oraz działania aplikacji mobilnych
  • znajomość zagadnień związanych z zapewnianiem jakości