WiFi Quality Assurance

Monika Joniec
WRZ 29
Dolnośląskie na czas określony Inżynier/Licencjat
29.10.2021 108152850

Whoohoo IT buduje całe zespoły technologiczne dla zagranicznych firm w Polsce: www.whoohoo-it.pl. Możesz pracować z domu i zarabiać tak jak byś pracował w Berlinie czy Monachium :) Obecnie dla naszego klienta, działającego w IoT, poszukujemy doświadczonego WiFi QA, który pomoże upewnić się, że dostarczany przez naszego klienta produkt spełnia zarówno wewnętrzne, jak i jakościowe oczekiwania.

Oferujemy:

  • umowa B2B
  • wynagrodzenie między 150-175 pln/h

Zakres obowiązków

  • Tworzenie, dokumentowanie i uruchamianie planów testów związanych z łącznością, wydajnością i stabilnością sieci Wi-Fi.
  • Ścisła współpraca z programistami, projektantami produktów i inżynierami obsługi klienta, aby dostarczać produkty wysokiej jakości.
  • Zautomatyzowanie przypadków testowych, w celu skrócenia cyklu testowego.
  • Wykonywanie testów regresji w automatyce i ręcznie.
  • Próba odtworzenia i pierwotnej przyczyny zgłoszonych wad i weryfikacja po naprawieniu.

Wymagania

  • Ponad 4 lata doświadczenia zawodowego w zakresie kontroli jakości oprogramowania wbudowanego/urządzeń.
  • Bardzo dobra znajomość metodologii testowania oprogramowania, w tym pisanie i wykonywanie planów testów oraz debugowanie.
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Znajomość protokołów WiFi (802.11), takich jak 802.11ac, 802.11ax, 802.11e, 802.11n, 802.11k, 802.11r, 802.11v itp.
  • Znajomość protokołów sieciowych warstwy 2 i 3, takich jak mostkowanie, routing, VLAN, NAT, DNS i DHCP.
  • Preferowana znajomość języków programowania takich jak Python, C/C++.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

*Doświadczenie z narzędziami do testowania WiFi to duży plus.