Kierownik Działu R&D (Poznań)

Monika Rodziewicz
PAŹ 30
Wielkopolskie na stałe Magister
29.11.2019 100268016

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Działu R&D (Poznań).

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wsparcie we wdrożeniu do pracy,
  • paczki świąteczne dla Pracowników,
  • bogaty pakiet benefitów, w tym: karty Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Zakres obowiązków

  • definiowanie potrzeb w zakresie opracowywania nowych produktów w oparciu o trendy rynkowe oraz oczekiwania klientów,
  • współudział we wszystkich stadiach powstawania produktów - od badań właściwych, przez planowania, rozwój i wdrożenie, do kontroli finalnej,
  • opracowywanie koncepcji produktu dla realizowanych projektów,
  • określanie nowych możliwości rozwoju i zastosowania produktów,
  • śledzenie postępu technologicznego w zakresie specjalizacji działu, uczestniczenie w targach i konferencjach branżowych,
  • utrzymywanie kontaktów ze strategicznymi dostawcami/ klientami firmy,
  • przygotowywanie budżetów rocznych oraz potrzeb inwestycyjnych dla zarządzanego działu,
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie takimi jak zakupy, planowanie, produkcja, sprzedaż, controlling, kontrola jakości, itd.,
  • prowadzenie projektów optymalizacyjnych, opracowywanie i wdrażanie nowoczesnych systemów oceny wyrobów,
  • przygotowywanie raportów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane technologia żywienia, chemia lub pokrewne),
  • min. 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze R&D lub kontroli jakości (mile widziane w branży spożywczej),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office,
  • zdolności organizacyjne, dokładność, dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętności komunikacji i pracy w zespole.