Kierownik Magazynu (Aleksandrów Kujawski)

Monika Rodziewicz
LIS 29
Kujawsko-pomorskie na stałe Magister
29.12.2019 100274941

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy handlowej poszukujemy Kandydata na stanowisko: Kierownik Magazynu.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość implementacji własnych pomysłów oraz prowadzenia projektów,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach.
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, multisport, ubezpieczanie na życie, paczki dla dzieci)

Zakres obowiązków

  • Podział obowiązków pracowników magazynowych,
  • Odbiór dostaw i sprawdzanie ich zgodności z dokumentami,
  • Kontrola i wystawianie dokumentacji dot. przepływu towarów,
  • Zapewnienie płynnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad prawidłowym wysyłaniem i wydawaniem towaru- koordynowanie procesu przepływu towarów,
  • Rozpatrywanie reklamacji dot. braków i ewentualnych uszkodzeń towarów podczas transportu,
  • Planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej,
  • Nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem towarów w magazynie,
  • Współpraca z działami: produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji,
  • Przeprowadzenie cyklicznych inwentaryzacji,
  • Odpowiedzialność za poprawne działanie i sprawność sprzętów niezbędnych przy pracach magazynowych.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie (preferowana logistyka i kierunki pokrewne),
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Poparte sukcesami, doświadczenie w zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Umiejętność obsługi komputera (w szczególności MS Excel), znajomość programów ERP z zakresu zarządzania i planowania pracy magazynu,
  • Niezbędne doświadczenie w zarządzaniu magazynem, KPi, WMS, Lean.
  • Samodzielność,