Chemik Analityk (Nowa Ruda)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
LIS 28
Dolnośląskie na stałe Magister
28.12.2019 100274469

Obecnie, dla naszego Klienta, globalnej firmy międzynarodowej, zajmującej się technologią i recyklingiem materiałów, zatrudniającej około 10 400 pracowników, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Chemik Analityk.

Oferujemy

  • Udział w budowaniu organizacji i możliwość wpływania na jej kształt;
  • Samodzielność na stanowisku pracy;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Bogaty pakiet socjalny.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie prób do badań ( kruszenie, mielenie, cięcie, drillowanie, roztwarzanie);
  • Wykonywanie pomiarów analitycznych i kontrolnych w zakresie ustalonym przez Dział Jakości lub inny zgodny z SZJ dokument;
  • Ocena jakości wyrobów gotowych, półproduktów oraz materiałów wejściowych na zgodność z obowiązującymi specyfikacjami i/lub planami badań;
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej oraz jej archiwizacja, zgodnie z zasadami zawartymi w procedurach i instrukcjach;
  • Prowadzenie archiwum prób gotowych wyrobów;
  • Uczestnictwo w zakresie opracowania i aktualizacji dokumentów związanych z potrzebami SZJ;
  • Wykonywanie sprawdzeń/kalibracji aparatów zgodnie z obowiązującymi zaleceniami;
  • Sprawdzanie raportów analitycznych oraz wyników analiz materiałów;
  • - Definiowanie potrzeb na materiały biurowe, odczynniki, sprzęt laboratoryjny;
  • Współpraca z innymi Grupami firmy;
  • Wykonywanie poleceń przełożonego;
  • Przestrzeganie przyjętych zasad Systemu Zarządzania Jakością i jego reguł
  • zgodnie z IATF 16949
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz elementów GLP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, biochemia, technologia chemiczna);
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14 lub 10-18);
  • Wymagana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.