Inżynier Jakości (Nowa Ruda)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
CZE 30
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
30.07.2020 107205162

Obecnie, dla naszego Klienta, globalnej firmy międzynarodowej, zajmującej się produkcją katalizatorów ograniczających emisję spalin, zatrudniającej około 10 400 pracowników, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżynier Jakości.

Oferujemy

Udział w budowaniu organizacji i możliwość wpływania na jej kształt,

Samodzielność na stanowisku pracy,

Stabilność zatrudnienia,

Bogaty pakiet socjalny.

Zakres obowiązków

Wdrożenie nowych produktów do produkcji,

Udział w procesie APQP,

Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych wytwarzanych produktów,

Wsparcie w utrzymaniu i rozwoju systemu zarządzania jakością,

Analizowanie skarg i reklamacji klientów i dostawców oraz przygotowywanie raportów,

Planowanie i wdrażanie działań zapobiegawczych i naprawczych mających na celu poprawę jakości produktów i procesów,

Monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników jakości,

Zgodność z przyjętymi zasadami i wymaganiami Systemów Zarządzania Jakości.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne,

Doświadczenie poparte co najmniej 3-letnią praktyką w dziale jakości,

Doświadczenie we współpracy z klientami

Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – WARUNEK KONIECZNY,

Umiejętność korzystania z narzędzi jakościowych: Raport 8D, 5-Why, Analiza Pareto, Diagram Ishikawy, PDCA, APQP, PPAP itp.

Znajomość SPC, FMEA, MSA,

Znajomość wymagań ISO 9001; IATF 16949; ISO 14001,

Znajomość MS-Office (Excel, Powerpoint),