Key Account Manager

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
PAŹ 30
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
03.12.2020 108130629

Obecnie, dla naszego Klienta - polskiej firmy produkcyjnej - jednego z liderów branży kosmetycznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Key Account Manager.

Oferujemy:

pracę w młodym i dynamicznym zespole,

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie,

niezbędne narzędzia pracy,

pakiet benefitów (karta multisport, opieka medyczna, stała zniżka na produkty firmy, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do nauki języków, nagroda świąteczna, ubezpieczenie)

możliwości rozwoju i awansu,

realny wpływ na kształt organizacji

Zakres obowiązków

Planowanie, rozwój oraz wdrożenie strategii sprzedażowej w kanale nowoczesnym u podległych Klientów

Budowanie długofalowych relacji z Klientami,

Realizacja celów sprzedażowych, dystrybucyjnych i profitowych,

Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych rocznych oraz wsparcie zespołu w negocjacjach,

Współtworzenie strategii promocyjnej u poszczególnych Klientów,

Wsparcie w zakresie zarządzania kategoriami u Klienta,

Wymagania

Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,

Umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia w pracy z Klientem,

Umiejętności zarządzania Klientami i sprzedaż w celu realizacji założonych rezultatów,

Wysokie umiejętności negocjacyjne, koncepcyjnej sprzedaży, perswazyjnej komunikacji

Dobra znajomość języka angielskiego,

Bardzo dobra znajomość MS Office,

Wykształcenie wyższe,

Prawo jazdy kat. B,