Mechanik maszyn wtryskowych (Błonie)

KWI 23
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
23.05.2019 100213952

Naszym Klientem jest znany lider produkcyjny w obszarze produkcji sprzętu medycznego oraz różnych urządzeń przeznaczonych dla branży medical.

Oferujemy:

Realne perspektywy na rozwój i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, bardzo

prężnie rozwijającej się firmie z branży medycznej

Imprezy integracyjne i sportowe

Pakiet socjalny (dofinansowanie do: Multisport, kultury i rozrywki, kolonii; pieniężne świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci)

Bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy

Prywatną opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę

Owoce dla pracowników

Przyzakładowa fundacja pomocy pracownikom w potrzebie

Elastyczny czas pracy

Zakres obowiązków

Kontrola sprawności technicznej maszyn wtryskowych (Arburg, Engel)

Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn

Kontakt z krajowym / zagranicznym serwisem

Wymagania

Wykształcenie zawodowe, średnie techniczne

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Znajomość zagadnień elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych oraz hydrauliki siłowej

Praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w tym schematów elektrycznych)

Dużym atutem będzie doświadczenie w kontroli technicznej linii ekstruzji

Podstawowa znajomość języka angielskiego