Menedżer Logistyki / Gdańsk

Zuzanna Kabelska
LIP 21
Pomorskie na stałe Inżynier/Licencjat
20.08.2020 107306877

Dla naszego klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy doświadczonego menedżera, który chciałby podjąć nowe wyzwanie zawodowe w międzynarodowej organizacji.

Menedżer Logistyki

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację zakładanego poziomu jakości obsługi klientów w zakresie kompleksowych usług logistycznych (e-commerce, usługi dodatkowe, logistyka magazynowa)
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem i rozwojem procesów logistycznych
  • Aktywny udział w tworzeniu i realizacji strategii logistyki regionu
  • Realizacja założonych celów budżetowych i umiejętne zarządzanie kosztami
  • Budowanie długofalowych relacji i rozwój współpracy z kluczowymi klientami w regionie Poszukiwanie i kreowanie indywidualnych rozwiązań trafiających w specyficzne potrzeby Klientów
  • Budowa portfolio oferty usług, modelowanie procesów w obszarze nowoczesnej logistyki
  • Analiza procesów, kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze działań operacyjnych i handlowych w logistyce regionu
  • Realizacja projektów wdrożeniowych i automatyzacji procesów logistycznych
  • Dbałość o stabilizację, motywację i rozwój podległego zespołu
  • Monitorowanie trendów rynkowych w branży logistycznej

Wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim, w obszarze logistyki magazynowej
  • Doświadczenie w koordynowaniu lub kierowaniu pracą magazynu e-commerce
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość narzędzi Lean Management i umiejętność ich stosowania w praktyce
  • Mile widziane doświadczenie w projektach wdrożeniowych i automatyzacji procesów logistycznych
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne oraz prowadzenia rozmów handlowych
  • Silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu

Oferta

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Odpowiedzialne stanowisko w strukturach międzynarodowej organizacji

Duża samodzielność i autonomia, możliwość kształtowania polityki logistycznej w regionie

Atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, pakiet benefitów