Specjalista ds. BHP i Środowiska

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
LIS 12
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
12.12.2020 108131284

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży kosmetycznej. Zakład mieści się w Kątach Wrocławskich i obecnie zatrudnia około 500 osób.

Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, cechuje Cię wytrwałość, pomysłowość, a także lubisz pracę zespołową i otwartą kulturę pracy, zapraszamy do zaaplikowania na stanowisko.

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, zniżka na kosmetyki) oraz fundusz socjalny.

Gdzie pracujemy: Kąty Wrocławskie, ok. 20-25 km od Wrocławia. Dojazd A4 samochodem, autobusem lub pociągiem z Wrocławia.

Zakres obowiązków

  • Kontrolowanie warunków BHP na stanowiskach pracy,
  • Powadzenie oceny ryzyka zawodowego,
  • Zarządzanie wszystkimi działaniami powiązanymi z tematami środowiskowymi (odpady, woda, emisja powietrza),
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu BHP, p.poż oraz ochrony środowiska,
  • Projektowanie i wdrażanie projektów i działań mających na celu redukcję wpływu środowiskowego na operacje produkcyjne,
  • Udział w przekazywaniu do użytku nowych stanowisk pracy/maszyn/budynków,
  • Współtworzenie instrukcji i procedur z zakresu BHP. p.poż i Ochrony Środowiska,
  • Kontakt z przedstawicielami administracji państwowej w zakresie higieny pracy. BHP. p.poż i Ochrony Środowiska,
  • Prowadzenie działań edukacyjnych i promocyjnych z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Środowiska w organizacji,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe w zakresie BHP,
  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (min. 3 lata),
  •  Znajomość zagadnień z zakresu Ochrony Środowiska,
  •  Umiejętność prowadzenia projektów,
  •  Znajomość procesów i zasad Lean Manufacturing,
  •  Otwartość na dynamiczne zmiany biznesowe i umiejętność adaptacji,
  •  Proaktywna postawa, inicjująca realne zmiany.