Planista Produkcji (Nowa Sól - okolice)

Monika Rodziewicz
GRU 02
Lubuskie na stałe Magister
01.01.2020 100267123

Obecnie, dla naszego międzynarodowego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Planista Produkcji.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Przyjazne środowisko pracy, nastawione na otwartą komunikację i zaufanie.

Zakres obowiązków

  • planowanie produkcji dla głównych wydziałów zakładu,
  • opracowywanie technologii produktów,
  • współpraca przy tworzeniu specyfikacji materiałowych,
  • optymalizacja procesu produkcji,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • znajomość narzędzi do optymalizacji procesów,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania Excel,
  • mile widziana znajomość programów graficznych 3D,