Specjalista ds. sprzedaży

Zuzanna Kabelska
STY 13
Dolnośląskie na stałe Magister
12.02.2020 100282497

Dla naszego Klienta, firmy handlowej, poszukujemy osoby, która chciałaby rozwijać swoją karierę zawodową w obszarze sprzedaży i obsługi klienta.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków

  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych zgodnie ze strategią firmy
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa bieżących
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • Analizowanie działań konkurencji i monitorowanie trendów rynkowych
  • Realizowanie zamówień, analizowanie rentowności partnerów biznesowych
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów

Wymagania

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku w obszarze sprzedaży
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • Proaktywność, chęć nauki i rozwoju
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta

Praca stacjonarna oraz sporadyczne spotkania u Klientów

Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B)

Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia własnych kwalifikacji

Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Przyjazna atmosfera w pracy